HOTEL RAPID BRATISLAVA **
O hoteli Cenník ubytovania Fotogaléria Kontakt

HOTEL RAPID***

sa nachádza v tichom prostredí športového areálu v okrajovej časti Bratislavy – Ružinov. Blízkosť letiska, historického centra mesta, nákupných centier, ako aj výborné parkovacie možnosti v blízkosti diaľničného obchvatu vytvárajú priaznivé podmienky pre obchodných cestujúcich, rodiny s deťmi, turistické skupiny, návštevníkov rôznych kultúrnych, športových  a iných podujatí nielen v Bratislave, ako aj tranzitné ubytovanie cestujúcich prechádzajúcich cez Bratislavu do okolitých štátov.
Hotel je súčasťou komplexu športovísk – dvoch futbalových trávnatých plôch a jednej s umelým povrchom. V areáli sa nachádzajú aj tri tenisové kurty (v zime kryté).
Reštaurácia s kapacitou 90 osôb a dva salóny pre 45 a 12 osôb umožňujú usporadúvanie rôznych spoločenských akcií, stužkových slávností, svadieb, seminárov či školení pre firmy ale aj súkromné osoby.
24-hodinová služba na hotelovej recepcii s príjemnou obsluhou a ponukou bohatého  sortimentu občerstvenia a hygienických potrieb prispieva k pohodliu klientov.
Hotel Rapid *** ponúka ubytovanie v jedno-dvoj-trojlôžkových  izbách a apartmáne s celkovou kapacitou cca 70 osôb. Každá izba má samostatné sociálne zariadenie so sprchovým kútom alebo vaňou, TV, rádio a telefón. Hosťom je k dispozícií bezplatný bezdrôtový prístup na internet, hotelové parkovisko s kapacitou cca 50 miest, možnosť zapožičania žehličky so žehliacou doskou, zabezpečenie hudobnej či videoprojekcie, prenájom flipchartu, projektora  a ďalšie služby. K room servisu patrí možnosť využitia zabezpečenia prenájmu vozidla, tlmočníka, taxislužby, leteniek, odkazové služby, budenie atď.  

Ubytovanie poskytuje:

  • 15 jednolôžkových izieb (z toho 14 s možnosťou prístelky)
  • 15 dvojlôžkových izieb
  • 5 trojlôžkových izieb (z toho 3 s možnosťou prístelky)
  • 1 apartmán
hotelrapid.sk
Prenajímame futbalové ihriská. Viac info v cenníku.